יועץ חשמל

תכנון חשמל כאשר משפצים בית או בונים בית חדש הוא חשוב ביותר. לצורך תכנון נכון צריך להרכיב את נקודות החשמל בדיקת חשמל של א.א מהנדסים ויועציםבמקומות אסטראטגים ולהעביר בהתאם את חוטי החשמל לאורך כל הבית. כאשר מדובר בבית חדש, התכנון מצריך מחשבה ועובדה על פי תקנים מיוחדים של חברת החשמל ועוד. לכן תכנון החשמל בבית או בעסק דורש השקעה ועבודה לצד הקבלנים, האדריכלים. התכנון בבית, בין לצורך שיפוצים או בבנית בית חדש צריך יועץ חשמל מומחה. יועץ זה בוחן את הסקציות של הבית ואת התכנון ובכל קובע היכן למקם את נקודות החשמל. יועץ מוסמך עובד באופן קפדני ויסודי ועל פי תקנים מחמירים.

 

יועץ ובודק חשמל

יועץ חשמל הוא בדרך כלל גם הבודק אשר יודע מהם התקנים לקביעת נקודות חשמל בבית, מהו המתח הדרוש כדי לספק חשמל לבית או לכל מבנה באשר הוא, וכיצד ניתן למקם את החשמל בבית או בבניין כך שלא יגרום לבעיות של קצרים וכדומה. הבודק עובד לפי חוקי הבטיחות של חברת החשמל. איש מקצוע מקצועי יידע להעריך מתח ולזהות בעיות חשמל בבית אם הבית ישן. על פי חוק אמור בודק החשמל לערוך בדיקות חשמל במבנים ומתקנים אחת לכמה זמן. הבודק עובר קורס והסמכה של משרד העבודה ואמור להיות נוכח בלפחות 20 בדיקות עד לקבלת התעודה.

 

א.א מהנדסים יועצים בע"מ - עבודות חשמל ומיזוג אוויר

א.א מהנדסים יועצים בע"מ היא חברת לתכנון חשמל המבצעת מגוון עבודות של חשמל ומיזוג אוויר. בודקים וכן יועצי החשמל ייעוץ ותכנון נכון של חשמלהנמנים עם חבריתנו עברו הסמכה רחבה הן של משרד התמ"ת והן שלנו והם מקצועיים בטיפול בכל בעיות החשמל. משרדינו ממוקם באיזור התעשייה בנשר ואנו מספקים שירותים של יעוץ חשמל מידי מומחה וכן שירותים של בודק. לקוחותינו הם העיריות של קרית אתא, קרית מוצקין, עפולה ועוד. נשמח לספק לכם בדיקות חשמל , יועץ מיזוג אוויר ואנרגיה ירוקה. אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך טופס ההתקשרות בלשונית צור קשר או דרך הטלפונים המופיעים בתווית זו.

 

אם אתם זקוקים ומחפשים תכנון חשמל, יועץ או בודק חשמל אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ב- 04-8739070/1.

Contact us:

captcha
Reload