יועץ מיזוג אויר

במדינה כמו שלנו, לא תמצאו ולו בית אחד שאין בו מיזוג אוויר. בחודשי הקיץ החמים וכן בשלושת חודשי החורף הקרירים אנו תכנון מיזוג אויר נכוןמפעילים מזגן ללא הפסקה כמעט לאורך כל שעות היום. לכן, אם אתם בונים בית חדש, משפצים בית או מעוניינים להתקין מזגנים בבית הקיים שלכם סביר להניח שתצטרכו תכנון נכון של מיזוג אוויר שעליו אמון יועץ מקצועי למיזוג אוויר. כל בית בנוי אחרת ולכל בית, בייחוד אם הוא בית ישן יש את המגבלות שלו כמו מקום ומרחב. לכן, צריך לתכנן היכן להתקים את המזגנים כדי שיהיו נוחים לשימוש ויעילים. חשוב להזכיר כי בתי חדשים נבנים היום כשיש כבר הכנה למזגן. לכן, ברוב המקרים כלל לא נזקקים לשירותיו של יועץ מזגנים או לתכנון ? אך אם בכל זאת נזקקתם. הנה כמה דגשים:


יועץ מיזוג האוויר הוא האחראי על התכנון. הוא בעל הידע הדרוש לצורך הקמת תשתית למזגן הן בבתים חדשים והן בבתים ישנים. והנה נסביר זאת כך: בבתים ישנים יהיה אולי צורך לחצוב בקיר או בכמה קירות. בבתים משופצים נצטרך אולי לתכנן את השיפוץ כך שתהיה תשתית חדשה למזגן ולהתחשב בנתונים הקיימים.  יועץ ידע כיצד לתכנן את התשתית, להתאים את האפקטיביות של המזגן לגדולו של הבית, ללמד אתכם כיצד יש להפעיל את המזגן ועל כמה, כדי שגם הבית שלכם ישאר חם או קר וגם תוכלו חסוך בחשמל. מיותר לציין כי יועצי מיזוג אוויר צריכים להיות מקצועיים ובעלי רקע טכני רב כדי לתת לכם את השירות המתאים .

 

א.א מהנדסים יועצים בע"מ - יעוץ מיזוג אויר

חברת א.א מהנדסים יועצים בע"מ היא חברה העוסקת בתחום תכנון מיזוג אוויר כבר שנים רבות. אנו ממוקמים בנשר שליד יועצים מוסמכים למערכות מיזוג אוירחיפה ואחראים על תכנון תשתיות מזגנים הן לבתים פרטיים והן למוסדות רבים. אנו עוסקים בתכנון מערכות מיזוג אוויר מסוגים שונים כמו צ'ילר, Water source וכדומה. אנו נתכנן עבורכם תעלות, נעשה חישוב עומסים טרמים, הכנת תוכניות ממוחשבות למיזוג אוויר ועוד שירותים נוספים. מלאו את טופס הצור קשר והזמינו יועץ מקצועי שיתכנן לכם את המערך מיזוג האוויר המושלם לבית שלכם או לעסק שלכם.

Contact us:

captcha
Reload